Reeglid, auhinnad, žürii

Esileht > Reeglid, auhinnad, žürii

Mis on kodukoha jalkavärav?

“Kodukoha jalkavärav” on OlyBet’i hea tahte algatus, kus anname ära 5 tasuta jalkaväravate komplekti (ühes komplektis kaks väravat) ning kingime igale võidutiimile lisaks uhiuue 2022 aasta Jalka MMi ametliku jalgpalli “AL RIHLA COMP”.

Kes saavad osaleda?

Osalema on oodatud kõik kogukonnad, kus on olemas nii jalkahuvilisi kui ka piisava suurusega murulapp või tasane heinamaa, kuhu väravad üles sättida.

Kuidas osaleda?

Osalemiseks kogu kokku mõned kodukoha jalkaentusiastid ning esitage oma taotlus:

 • Lae üles fotod asukohast, kuhu jalkaväljaku rajaksite.
 • Ühe fotona lisa ka asukoha plaan või kaart
 • Lisa väike põhjendus, miks just Sinu koduküla, kogukond või asula peaks väravad endale saama
 • Mõelge välja nimi loodavale või ettekujutletavale jalkaklubile (kui seda pole veel olemas)
 • Plusspunkte annab kindlasti lõbus kuni ühe minutiline videoklipp oma tiimist ja asukohast. Klipi saad laadida üles Youtube või Vimeo kanalisse ning lisada jalkaväravate taotlusesse video lingi.
 • Pea kindlasti meeles, et loodavale jalkaplatsile peab olema tagatud avalik ligipääs ja väljak peaks asuma nähtavas, ligipääsetavas ning ohutus kohas. Taotlust esitades kinnitab taotleja, et loodava jalkaplatsi asukoha kasutamiseks on kooskõlastus KOVi või eraomanikuga.

Kuidas toimub hääletamine ning selguvad võitjad?

ESIMENE VOOR — SELGUVAD 10 EDASIPÄÄSEJAT

Esimeses voorus saab taotlusi esitada, kõikide taotlustega tutvuda ning enda lemmiku poolt hääletada siinsamas kodulehel. Mida varem oma taotluse esitad, seda kauem ja rohkem on Sul võimalik koguda hääli, kutsudes oma sõpru ja/või kogukonna inimesi oma projekti poolt hääletama. Taotlusi esitada ja oma lemmikute poolt hääletada on võimalik kuni 22. maini 2022 (k.a).

Viis enim hääli saanud taotlust pääsevad automaatselt edasi teise vooru. Lisaks vaatab kõik taotlused hoolikalt läbi ka meie kolmeliikmeline žürii ning valib omaltpoolt välja 5 edasipääsejat teise vooru. Seega pääseb kokku teise vooru edasi 10 õnnelikku tiimi.

TEINE VOOR — SELGUVAD 5 VÕITJAT

Kodukoha jalkaväravate konkursi teine voor toimub samuti kodujalka.ee lehel, kus 23. mail eraldatakse kümne edasipääsenud tiimi taotlused.

Edasipääsejatele saavad kõik soovijad ühe nädala jooksul anda oma poolthääle. Rahvahääletus läheb lukku 29. mail kell 23.59 ning selle tulemusena selgub VIIS enim klikke kogunud võiduprojekti.

Kuidas toimub väravakomplektide üleandmine võitjatele?

OlyBet võtab ühendust võitnud projektide kontaktisikutega ning korraldab väravate transpordi taotluses märgitud platsile või väljakule.

Kes kuuluvad esimese vooru žüriisse?

Konstantin Vassiljev — Eesti Jalgpallikoondise pikaaegne mängija.
Lauri Pedaja — tuntud näitleja, produtsent ning jalkaentusiast.
Joosep Juha — OlyBeti turundustiimi liige ja Eesti rahvuskoondise kaitsemängija rannajalgpallis.

Kodukoha jalkavärava ajakava

Taotluste esitamise ja kodujalka.ee keskkonnas rahvahääletuse alguskuupäev: 25. aprill 2022
Taotluste esitamise ja kodujalka.ee keskkonnas rahvahääletuse lõppkuupäev: 22. mai 2022
10 edasipääsenud kandidaadi avalikustamine: 23. mai 2022
Teise vooru rahvahääletuse alguskuupäev: 23. mai 2022
Teise vooru rahvahääletuse lõppkuupäev: 29. mai 2022
Võitjate avalikustamine: 30. mai 2022
Jalkaväravate transport võidutiimidele: 17. juuni 2022

Reeglid

 1. Kampaania korraldaja on OB Holding 1 OÜ, edaspidi OlyBet.
 2. Projekti raames antakse võitjatele üle 5 jalgpallivärvavate komplekti, millest igaüks sisaldab:
  • Jalgpalliväravad 3x2x0,8-1m (tsingitud, kaetud punase/valge kleebisega, 2 tk);
  • Värava võrk (3,1×2,1×0,8-1,1m valge, 2tk);
  • Ankur väravale ketiga (4 tk);
  • 2022 Jalka MMi ametlik jalgpall “AL RIHLA COMP” (1tk).
 3. Projektis osaleda, oma taotlust esitada ning lemmikute poolt hääletada saab kodulehel kodujalka.ee
 4. Kodukoha Jalkavärava esimesest voorust pääseb edasi 5 enim hääli saanud taotlust ning lisaks valib kõikide osalejate hulgast viis edasipääsejat välja žürii. Kokku pääseb lõppvooru edasi 10 esitatud taotlust.
 5. Kodujalka.ee lehel taotlusi esitada ning oma lemmikute poolt hääletada on võimalik kuni 22. maini 2022 (k.a). Lõplikud edasipääsejad selguvad 23.05.2022.
 6. Teine voor toimub kodujalka.ee lehel, kus rahvahääletuse käigus valitakse 10 edasipääsenud taotluse hulgast välja 5 parimat. Hääletus lõpeb 29. mail 2022 ning võitjad kuulutatakse välja 30. mail 2022.
 7. Kui rahvahääletuse tulemust ei õnnestu tehnilistel põhjustel kindlaks teha, selguvad kõik 5 võitjat žürii hääletuse tulemusel.
 8. Võitjatega võetakse ühendust taotluses esitatud kontakti kaudu e-posti või telefoni teel. Kui võitjaga ei saada ühendust viie tööpäeva jooksul peale võitjate avalikustamist antakse auhind hääletuse pingereas järgmisele kohale.
 9. Võitjatel on kohustus jäädvustada ning edastada OlyBetile foto- ja/või videomaterjali jalkaplatsi valmimisest ja juba valmis väljakust. Projektis osalejal peab olema valmisolek väljaku hooldamiseks ka peale väljaku rajamist.
 10. OlyBetil on õigus kasutada ja levitada projekti raames saadetud video-, foto- jm. materjale.
 11. Auhinda rahaliselt välja ei maksta. OlyBetil on ühepoolne õigus projekt lõpetada ning varustust mitte välja anda või varustus tagasi nõuda juhul kui taotluse esitaja on:

  • esitanud valeandmeid
  • moonutanud või suurendanud hääletuse andmeid tehnoloogiliste võtetega
  • puudub suutlikkus väljakut rajada
  • puudub suutlikkus väljakut hallata
  • on muul viisil rikkunud käesolevaid reegleid
Taotluste esitamine lppenud!

Võitjad

Palju õnne! Uhiuute jalkaväravatega lähevad suvele vastu: Lõpe JK ja kogukonna jalgpalliväravad (Pärnumaa – Lõpe JK)Toomaküla lastele rõõmu (Tartumaa – JK Toomaküla)Lapsed liikuma ja sporti tegema (Võrumaa – JK Kobela)Appi, me hullupööra vajame neid Jalkaväravaid 🙂 (Pärnumaa – Jaamakad JK) ja Aaspere jalkafännidele päris jalkaväravad! (Lääne-Virumaa – JK Aaspere tegijad). Täname südamest kõiki osalejaid!