Reeglid, auhinnad, žürii

Esileht > Reeglid, auhinnad, žürii

Mis on kodukoha jalkavärav?

“Kodukoha jalkavärav” on OlyBet’i hea tahte algatus, kus anname ära 5 tasuta jalkaväravate komplekti (ühes komplektis kaks väravat) ning kingime iga komplekti juurde lisaks uhiuue EURO21 jalgpalli.

Kes saavad osaleda?

Osalema on oodatud kõik kogukonnad, kus on olemas nii jalkahuvilisi kui ka piisava suurusega murulapp või tasane heinamaa, kuhu väravad üles sättida.

Kuidas osaleda?

Osalemiseks kogu kokku mõned kodukoha jalkaentusiastid ning esitage oma taotlus:

 • Lae üles fotod asukohast, kuhu jalkaväljaku rajaksite.
 • Ühe fotona lisa ka asukoha plaan või kaart
 • Lisa väike põhjendus, miks just Sinu koduküla, kogukond või asula peaks väravad endale saama
 • Mõelge välja nimi loodavale või ettekujutletavale jalkaklubile (kui seda pole juba olemas)
 • Plusspunkte annab kindlasti lõbus kuni ühe minutiline videoklipp oma tiimist ja asukohast. Klipi saad laadida üles Youtube või Vimeo kanalisse ning lisada jalkaväravate taotlusesse video lingi.
 • Pea kindlasti meeles, et loodavale jalkaplatsile peab olema tagatud avalik ligipääs ja väljak peaks asuma nähtavas, ligipääsetavas ning ohutus kohas. Taotlust esitades kinnitab taotleja, et loodava jalkaplatsi asukoha kasutamiseks on kooskõlastus KOVi või eraomanikuga.

Kuidas toimub hääletamine ning selguvad võitjad?

ESIMENE VOOR — SELGUVAD 10 EDASIPÄÄSEJAT

Esimeses voorus saab taotlusi esitada, kõikide taotlustega tutvuda ning enda lemmiku poolt hääletada siinsamas kodulehel. Mida varem oma taotluse esitad, seda kauem ja rohkem on Sul võimalik koguda hääli, kutsudes oma sõpru ja/või kogukonna inimesi oma projekti poolt hääletama. Taotlusi esitada ja oma lemmikute poolt hääletada on võimalik kuni 30. maini 2021 (k.a).

Viis enim hääli saanud taotlust pääsevad automaatselt edasi teise vooru. Lisaks vaatab kõik taotlused hoolikalt läbi ka meie kolmeliikmeline žürii ning valib omaltpoolt välja 5 edasipääsejat teise vooru. Seega pääseb kokku teise vooru edasi 10 õnnelikku tiimi.

TEINE VOOR — SELGUVAD 5 VÕITJAT

Kodukoha jalkaväravate konkursi teine voor toimub samuti kodujalka.ee lehel, kus 31. mail eraldatakse kümne edasipääsenud tiimi taotlused.

Edasipääsejatele saavad kõik soovijad ühe nädala jooksul anda oma poolthääle. Rahvahääletus läheb lukku 6. Juunil ning selle tulemusena selgub VIIS enim klikke kogunud võiduprojekti.

Kuidas toimub väravakomplektide üleandmine võitjatele?

OlyBet võtab ühendust võitnud projektide kontaktisikutega ning korraldab väravate transpordi taotluses märgitud platsile või väljakule.

Kes kuuluvad esimese vooru žüriisse?

Konstantin Vassiljev — Eesti Jalgpallikoondise pikaaegne mängija.
Lauri Pedaja — tuntud näitleja, produtsent ning jalkaentusiast.
Alice Laas — OlyBeti turundusosakonna jalkaentusiast.

Kodukoha jalkavärava ajakava

Taotluste esitamise ja kodujalka.ee keskkonnas rahvahääletuse alguskuupäev: 10. mai 2021
Taotluste esitamise ja kodujalka.ee keskkonnas rahvahääletuse lõppkuupäev: 30. mai 2021
10 edasipääsenud kandidaadi avalikustamine: 31. mai 2021
Teise vooru rahvahääletuse alguskuupäev: 31. mai 2021
Teise vooru rahvahääletuse lõppkuupäev: 6. juuni 2021
Võitjate avalikustamine: 7. juuni 2021
Jalkaväravate transport võidutiimidele: 7.–9. juuni 2021

Reeglid

 1. Kampaania korraldaja on OB Holding 1 OÜ, edaspidi OlyBet.
 2. Projekti raames antakse võitjatele üle 5 jalgpallivärvavate komplekti, millest igaüks sisaldab:
  • Jalgpalliväravad 3x2x0,8-1m (tsingitud, kaetud punase/valge kleebisega, 2 tk);
  • Värava võrk (3,1×2,1×0,8-1,1m valge, 2tk);
  • Ankur väravale ketiga (4 tk);
  • EURO2021 jalpall (replica) (1tk).
 3. Projektis osaleda, oma taotlust esitada ning lemmikute poolt hääletada saab kodulehel kodujalka.ee
 4. Kodukoha Jalkavärava esimesest voorust pääseb edasi 5 enim hääli saanud taotlust ning lisaks valib kõikide osalejate hulgast viis edasipääsejat välja žürii. Kokku pääseb lõppvooru edasi 10 esitatud taotlust. Kodujalka.ee lehel taotlusi esitada ning oma lemmikute poolt hääletada on võimalik kuni 30. maini 2021 (k.a). Lõplikud edasipääsejad selguvad 31.05.2021
 5. Teine voor toimub kodujalka.ee lehel, kus rahvahääletuse käigus valitakse 10 edasipääsenud taotluse hulgast välja 5 parimat. Hääletus lõpeb 6. juunil 2021 ning võitjad kuulutatakse välja 7. juunil 2021
 6. Kui rahvahääletuse tulemust ei õnnestu tehnilistel põhjustel kindlaks teha, selguvad kõik 5 võitjat žürii hääletuse tulemusel.
 7. Võitjatega võetakse ühendust taotluses esitatud kontakti kaudu e-posti või telefoni teel. Kui võitjaga ei saada ühendust 5 tööpäeva jooksul peale võitjate avalikustamist antakse auhind hääletuse pingereas järgmisele kohale.
 8. Võitjatel on kohustus jäädvustada ning edastada OlyBetile foto- ja/või videomaterjali jalkaplatsi valmimisest ja juba valmis väljakust. Projektis osalejal peab olema valmisolek väljaku hooldamiseks ka peale väljaku rajamist.
 9. OlyBetil on õigus kasutada ja levitada projekti raames saadetud video-, foto- jm. materjale.
 10. Auhinda rahaliselt välja ei maksta. OlyBetil on ühepoolne õigus projekt lõpetada ning varustust mitte välja anda või varustus tagasi nõuda juhul kui taotluse esitaja on:
  • esitanud valeandmeid
  • moonutanud või suurendanud hääletuse andmeid tehnoloogiliste võtetega
  • puudub suutlikkus väljakut rajada
  • puudub suutlikkus väljakut hallata
  • on muul viisil rikkunud käesolevaid reegleid
Osale ja esita oma taotlus

Osalejad

Palju õnne! Uhiuute jalkaväravatega lähevad suvele vastu: Võitle, Nedsaja võitle (Võrumaa), Kena JK harjutusväljak (Saaremaa), Alevi lastele mänguväljakule väravad Pärnumaa), Simuna lastele uued jalgpalliväravad (Lääne Virumaa) ja Uued väravad Orisaare noortele (Saaremaa). Finaalis 6-10 kohale tulnud osalejatele kingime lohutuseks Jalka EM´i ametliku originaal jalgpalli. Täname südamest kõiki osalejaid!