Mida panna tähele taotluse esitamisel?

Esileht > Mida panna tähele taotluse esitamisel?

Mida panna tähele taotluse esitamisel?

Osalema on oodatud kõik kogukonnad, kus on olemas nii jalkahuvilisi kui ka piisava suurusega murulapp või tasane heinamaa, kuhu väravad üles seada.

2-3 pilti võiks kindlasti olla platsist, kuhu väravad kavatsetakse püstitada. Ülejäänud piltidel oleks hea näidata kohalikke jalkafänne palli kõksimas ja mängu harjutamas (kokku saab lisada kuni 8 pilti).

Kui teie kogukonnas on juba olemas väike harrastajate jalkatiim, lisage olemasoleva tiimi nimi. Kui seda veel ei eksisteeri, siis pakkuge välja nimi, mis võiks tulevasel tiimil olla. Ehk siis nimi ettekujutletavale või tulevikus loodavale jalkaklubile, kasutades nimes lühendeid FC või JK.

Lühikese ülevaate- või promovideo tegemine pole kohustuslik aga võib taotlusele palju juurde anda. Video ei pea olema superkvaliteediga ning selle võib kokku panna kasvõi telefoniga. Kui on soov videot lisada, tuleb see eelnevalt laadida üles Youtube või Vimeo platvormile ning lisada taotlusesse video link.

Taotluste esitamine lppenud!

Võitjad

Palju õnne! Uhiuute jalkaväravatega lähevad suvele vastu: Lõpe JK ja kogukonna jalgpalliväravad (Pärnumaa – Lõpe JK)Toomaküla lastele rõõmu (Tartumaa – JK Toomaküla)Lapsed liikuma ja sporti tegema (Võrumaa – JK Kobela)Appi, me hullupööra vajame neid Jalkaväravaid 🙂 (Pärnumaa – Jaamakad JK) ja Aaspere jalkafännidele päris jalkaväravad! (Lääne-Virumaa – JK Aaspere tegijad). Täname südamest kõiki osalejaid!